Beyza Demir

Beyza Demir Matematik Öğretmeni

1995 yılında Eskişehir’de doğdum. 2018 yılında Ege Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum. Üniversitenin sunmuş olduğu eğitim sayesinde matematiğin İngilizce eğitimini alarak çeşitli bilgisayar programlarında algoritma yazmayı öğrendim. Aynı yıl Eskişehir’de özel sektörde matematik öğretmenliği yapmaya başladım. Mesleğimi sürdürürken kişisel gelişimime katkı sağlamak adına belediyenin düzenlemiş olduğu kurs programlarında diksiyon eğitimi aldım.

Ardından 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü Fonksiyonlar Teorisi ve Fonksiyonel Analiz Anabilim Dalında yüksek lisans yapmaya başladım. Yüksek Lisansım devam ederken özel bir okulda matematik öğretmenliği yapmaya devam ettim.

Ayrıca katıldığım seminerler ile Diction, Body Language, Effective Communication ve uluslar arası düzeyde tanınırlığa sahip olan Pearson Assured sertifikalarını edindim. 2020 yılında yolum Beşsekiz Ortaokulu ile kesişti ve ben de öğretmen kadrosuna dâhil oldum.

Bugüne kadar edindiğim tecrübemle söyleyebilirim ki öğrencilerin sevgisini biraz olsun kazanabildiysem eğer bu matematik sayesinde değil onların ruhuna dokunabilmek sayesindedir. Çünkü matematik her şeydir, sevgi her şeyi yener.

Merhaba, hoşgeldiniz