Bilgehan Akkoyun

Bilgehan Akkoyun Türkçe Öğretmeni

1984 Bartın doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümü mezunuyum. Eğitimci bir aileden gelmek beni öncelikle Anadolu Öğretmen Lisesine akabinde eğitim fakültesine yönlendirdi.

Daha çocukken içimde yanan öğrenme aşkı ve merakı; eğitimci olan babamın ve ablamın da katkılarıyla öğrendiklerimi öğretmem gerektiğini düşünüp tutkuyla yapabileceğim öğretmenlik mesleğine başlamama vesile oldu.

2008’de İstanbul’da özel bir kurumda başladım ilk olarak görevime. Daha sonra Bilecik’te özel bir kurumda görev aldım.2012 yılında evlilik sebebiyle Sakarya’ya geldim ve yine özel bir kurumda görev aldım. Halen Özel Beşsekiz Ortaokullarında büyük bir şevkle ve gururla çalışmaktayım.

Aşık olduğum öğretmenlik mesleğinde ilkelerim: öğrencilerime en iyi şekilde rehber olmak ve ülkesine yararlı birer birey olarak yetişmelerine katkıda bulunmak. Hayatımın son anına kadar da öğrencilerimle ve çevremdekilerle Ata’mızın gösterdiği ışıklı eğitim yolunda beraber yürümeye ant içmiş ” bir öğretmenim ben “ diyebilirim. Sevgilerimle….

Merhaba, hoşgeldiniz